Wakacje z partnerem lub z przyjaciółką?

Odpoczynek z partnerem czy z kumpelą?
Gdy jesteś na wakacyjnej eskapadzie, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W następstwie tego z kim wolisz podróżować? Twoja miłująca druga jedna druga czy Twoi zbzikowani i humorystyczni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć zalety i wady.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z kumpelą – walory
Jeśli ferie są na plaży, na kempingu lub też podobnych okolicznościach – dużo osób odważnie wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi są w stanie przeżyć wspaniałe przygody. Jest tak dużo ekscytujących innowacyjnych rzeczy do odkrycia, a perfekcyjne jest to, iż macie takie same zainteresowania jakimkolwiek zagadnieniem. To także całe mnóstwo doskonałego czasu na rozmowę w czasie podróży. Możecie wymieniać się wskazówkami oraz sztuczkami – w ostateczności towarzysze są o wiele bardziej otwarci. Jest także mniej stresu, więcej swobody oraz bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – atuty
Dosadnych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi naturalnie nie należy z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Jednak niekiedy niedociągnięcia takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco oczywiste np. będąc na urlopach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas niepokoić się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, dbać o nienagannie gładką skórę, czy znakomicie ułożone włosy. Możesz pozwolić sobie na więcej lenistwa. Finalnie niemniej jednak przyjaciółka nie zapewni Tobie tych gorących nocy i romantycznych momentów. Musisz sama wobec tego zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Ci bardziej oraz w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.